Referencje

W AT Computers liczy się zadowolenie klientów, o które dbamy poprzez dobór odpowiednich rozwiązań do potrzeb klienta. Udzielamy również pomocy technicznej oraz umożliwiamy skorzystanie z usług, na przykład wdrożenia rozwiązania, szkoleń oraz opieki powdrożeniowej.

 

Co sądzą o nas klienci?

Współpracę oceniamy bardzo wysoko (zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym). Dbają o potrzeby swoich klientów także po zakończeniu transakcji. Szybko realizują nasze potrzeby zamówieniowe, zawsze zgodnie z terminem. (...) W związku z powyższym rekomendujemy firmę AT Computers każdej firmie czy instytucji. To prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie, w której trudno takich znaleźć. Poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami z branży informatycznej.

- Pneumat System

 

Zamówienie przebiegło bezkolizyjnie i profesjonalnie. Z powierzonego zamówienia firma wywiązała się bez zarzutów. W każdej chwili mamy doskonały kontakt z pracownikami, którzy w razie problemów starają się pomóc i rozwiązać problem. Z przekonaniem możemy polecić usługi firmy AT Computers z branży IT.

- Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl